Akkim Sealants & Adhesives
KURUMSAL FELSEFEMİZ
banner
KURUMSAL FELSEFEMİZ
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | KURUMSAL FELSEFEMİZ
HakkımızdaBaşkanın MesajıKurumsal FelsefemizKalite PolitikamızÇevre Politikamızİş Sağlığı ve Güvenliği PolitikamızBilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikamız

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve diğer sosyal ve ekonomik paydaşlarımız için “Rekabetçi yeni fırsatlar ve anlamlı deneyimler üretmek” kurumsal varoluşumuzun temelini oluşturuyor.

Bunu sağlamak için;
Aklın, bilimin, yeteneğin ve beklentilerin tecrübeyle birleşip, teknolojiyle organize olduğu mükemmel iş süreçleri tasarlıyoruz.

Attığımız her adımda ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda; hedef kitlelerimize anlamlı deneyimler yaşatmaya ve daha fazla rekabetçi fırsatlar sunmaya odaklanıyoruz.

Sunduğumuz fırsatları daha da arttırabilmek için; zamanı, teknolojiyi, sosyal ve ticari ağlar arası iletişimi maksimum seviyede kullanıyoruz.

Tüm paydaşlarımıza ve içinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere; Uluslararası tanımlanmış ve kabul görmüş yönetim ilkeleri, yasal düzenlemeler, ahlaki ve manevi değerler çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon
+ 90 212 771 13 71
Fax
+ 90 212 771 38 88
E-Mail
info@akkim.net